Про бренд

Наша історія

ТОВ «Птахофабрика «Волочиська» засноване в 2006 році. У 2008 році разова посадка курчат складала 250 тис. голів, у 2010 році-350 тис. голів, а у 2019 році вже до 600 тис. голів разової посадки з вирощування 3х мільйонів голів птиці на рік. В 2018 році підприємством вироблено більш ніж 6 тис. тонн високоякісної курятини.

Влітку 2019 році запускаються в експлуатацію два нові майданчики для вирощування птиці, які оснащені сучасним обладнання світових виробників BIG DUTCHMAN, GEORGIA POULTRY EQUIPMENT COMPANY, GROWER SELECT.

про птахофабрику

ТОВ «Птахофабрика «Волочиська» дотримується суворих принципів вирощування корисного курячого м’яса. Використовується лише натуральний збалансований корм, який включає в себе комплекс вітамінів, мікроелементів та інших корисних компонентів для здорового росту птиці, немає підсилювачів росту та штучних домішок. Корм для курчат виготовляється з сировини вирощеної на власних землях ТОВ «Агрофірма «Подільська зернова компанія».

Вирощування сільгосппродукції

ТОВ «Агрофірма «Подільська зернова компанія» засноване в 2006 році. Основною виробничою діяльністю є вирощування зернових, бобових та олійних культур по забезпеченню власних потреб Агро Промислової групи «ВОЛОЧИСЬКА КУРА» та експорту продукції. З кожним роком господарство нарощує обсяги виробництва. На сьогодні земельний банк складає 5000га власних земель.

В 2019 році розпочато будівництво заводу по переробці сої на шрот соєвий та соєву олію для власних потреб та реалізації продукції на експорт.